Film Naživo

Film Naživo je společným projektem spřátelené společnosti HEAVEN’S GATE Viktora Tauše, souboru Cirk La Putyka a divadla Jatka78. Nabízí alternativu živé kultury – divadelní představení, koncerty i cirkusové performance ve speciálních formátech Naživo.


Prvními vlaštovkami projektu byly online přenosy představení Amerikánka, které jsme v době první vlny pandemie Covid -19 inscenovali v prostorech mimo divadlo. Právě tehdy jsme objevili unikátní filmový jazyk, kterým k divákům promlouváme. Všechny naše formáty jsou natáčeny v jediném živoucím záběru, ve kterém kamera vstupuje do intimního prostoru herců nebo se naopak zaměřuje na svět kolem nich.


Díky tomu u nás nenaleznete jen pouhý záznam představení, ale nový druh uměleckého zážitku. Formát Film Naživo vás zavede do prostředí mimo divadelní jeviště, které obsahu hry dodá nový kontext, inspiruje herecký projev a rozvíjí její téma. S formátem Divadlo Naživo hru uvidíte naopak na domácí scéně, kde vás vezmeme třeba i do zákulisí.


Mezi naše další pořady patří Late Night Show, která vám připomene atmosféru nočních barů a klubů. Pořad Domanéž je naopak určen dětem a učí je cirkusové cviky a triky. Nadále pro vás přinášíme i oblíbenou talkshow souboru VOSTO5 Kupé v lese.Partneři projektu

Televize NAŽIVO

Naším cílem vždy bylo a bude hledat nové cesty, kterými lze zprostředkovat divákům kulturní prožitek. I proto jsme 20. listopadu 2020 spustili terestriální vysílání Televize NAŽIVO, která během dvou měsíců své existence odvysílala 59 premiér, z toho 21 živých přenosů. V jejích pořadech účinkovalo celkově 518 vystupujících a její chod zajišťovalo přes 200 spolupracovníků. Všem za toto úžasné a tvůrčí období děkujeme.Cena vstupenky

Koupí vstupenky umělce v této nelehké době podpoříte. 50 % ceny vámi zakoupené vstupenky putuje jednotlivým souborům. Zbylých 50 % bude využito pro vznik nových pořadů. Díky tomu se můžete neustále těšit na nové online zážitky.