Dárkové vouchery

Darujte kulturu, za kterou se lze vydat kdykoliv i odkudkoliv a s níž se zaručeně trefíte do vkusu obdarovaného. S dárkovým voucherem platformy Film Naživo si totiž obdarovaný sám vybere, zda chce strávit čas ve společnosti akrobatů, tanečníků, herců či hudebníků. Naše nabídka je žánrově i formátově pestrá a věříme, že v ní každý filmový či divadelní nadšenec najde to své. Věnovat můžete jednorázový kulturní zážitek ve formě filmu dle vlastního výběru za 249 Kč. Nebo nekonečně mnoho zážitků z živé kultury ve formě všech Filmů Naživo, které na platformě najdete. Cena tohoto voucheru činí 999,-Kč

Voucher na jeden FILM NAŽIVO

249 Kč

Na jeden film naživo

Voucher na všechny FILMY NAŽIVO

999 Kč

Na všechny filmy naživo

Přejete-li si zakoupit dárkový voucher, vyberte si dle svých preferencí, přihlašte se nebo registrujte a intuitivně zaplaťte platební kartou. Po zaplacení se vygeneruje vybraný voucher, který bude zaslán na Vámi uvedenou e-mailovou adresu.

Uplatnění voucheru

Vložte kód

30,-Kč z prodeje všech voucheru putuje na podporu vzniku knihy Tomkiho Němce o podobách Filmu NAŽIVO v čase Covid-19, 50% výnosů z následného prodeje knihy bude věnováno na podporu organizace Dobré víly dětem.