Dárkové vouchery

Darujte kulturu, za kterou se lze vydat kdykoliv i odkudkoliv a s níž se zaručeně trefíte do vkusu obdarovaného. S dárkovým voucherem platformy Film Naživo si totiž obdarovaný sám vybere, zda chce strávit čas ve společnosti akrobatů, tanečníků, herců či hudebníků. Naše nabídka je žánrově i formátově pestrá a věříme, že v ní každý filmový či divadelní nadšenec najde to své. Věnovat můžete jednorázový kulturní zážitek ve formě filmu dle vlastního výběru za 90 Kč. Nebo nekonečně mnoho zážitků z živé kultury ve formě všech Filmů Naživo, které na platformě najdete. Cena tohoto voucheru činí 699,-Kč. Voucher Na všechny Filmy Naživo má platnost 3 měsíce od doby aktivace.

Voucher na jeden FILM NAŽIVO

90 Kč

Na jeden film naživo

 

Voucher na všechny FILMY NAŽIVO

699 Kč

Na všechny filmy naživo

(platnost 3 měsíce od doby aktivace)

Přejete-li si zakoupit dárkový voucher, vyberte si dle svých preferencí, přihlašte se nebo registrujte a intuitivně zaplaťte platební kartou. Po zaplacení se vygeneruje vybraný voucher, který bude zaslán na Vámi uvedenou e-mailovou adresu.

Uplatnění voucheru

Vložte kód

30,-Kč z prodeje všech voucheru putuje na podporu vzniku knihy Tomkiho Němce o podobách Filmu NAŽIVO v čase Covid-19, 50% výnosů z následného prodeje knihy bude věnováno na podporu organizace Dobré víly dětem.